| Andreea1225544 a întrebat:

Era un film acum cativa ani, nu mai stiu cum se numea dar era cu un tata care isi duce fiul intr-o croaziera, dar de fapt el il rapeste de la mama lui. In ziua in care au plecat a fost o furtuna iar mama copilului a crezut ca ei au murit. Dupa 16 ani mama il vede pe tatal fiului ei la televizor impreuna cu acesta...Cam atat tin minte eu.Va rog spuneti-mi cum se numeste filmul! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| AnaM19 a răspuns:

Poate e Arrow: un baiat pleaca intr-o coaziera cu tatal sau si vine o furtuna iar el ramane pe o insula unde i se intampla multe lucruri povestite pe parcursul serialului.( nu stiu sigur cati ani a lipsit). Apoi se intoarce acasa, nu stiu cine l-a adus pentru ca nu m-am uitat la tot serialul. In fine daca nu este acesta serialul ti-l recomand cu mare placere!

| Andreea1225544 explică (pentru AnaM19):

Nu, nu este Arrow. Am vazut filmul acum vreo 6-7 ani