| Mentosanaaa a întrebat:

Era vorba despre o tanara care era doctor si muncea non-stop; intrase in coma intr-un accident de masina iar apartamentul ei a fost dat spre inchiriere desi fantoma ei era inca prezenta acolo. In apartamentul ei se muta cu chirie un barbat. El se indragosteste de fantoma ei si face tot posibilul de a o readuce la viata. [Tin minte ca ii fura impreuna cu un prieten de-al lui corpul pentru a o readuce la viata]. Genul filmului este romantic-comedie. Cum se numeste acest film?

Răspuns Câştigător
| Licurici_9087 a răspuns:

Just like heaven... l-am vazut happy. E dragut.

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu mai facut curios love struck laughing big grin

| DenisIonut01 a răspuns:

Lol ce tare e :X pace am vazut trileru acum, sa inteleg ca nu te superi daca iti fur poza si numele xD laughing

| Mentosanaaa explică:

Atunci vizualizare placuta pustiule [:

| LoveeIan18 a răspuns:

Just Like Haven...