| lunarwolf a întrebat:

Este adevărat că obsesia/plăcerea de-a urmări oricând filme de groază are un fel de...precedent?
Adică, am auzit că are legătură cu sentimentul de abandon. Voi știți ceva?

(Dacă mă gândesc mai bine, de când mă uit la filme de groază, parcă mă calmez; și mă simt puțin... părăsită de familie. Dar nu vreau să discut despre asta).

Părerea voastră, vă rog? happy

2 răspunsuri:
| lunarwolf explică:

Yanna,asta înseamnă că-s o adevărată satanistăă. laughing

Dar serios acum...mi se pare ciudat. Totul se leagă acum.

| Yannaa a răspuns:

Eu cred ca arata partea sadica dintr-un om devil si mie una imi plac filmele de groaza si la fel ca tine pot zice ca ma calmeaza big grin si chestia cu sentimentul de abandon cred ca este doar un zvon