| Tadic a întrebat:

Este pacat daca ma uit la filme cu Issus?

21 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu cunosc nici un "Issus", banuiesc ca nu.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Ba tu esti prost?! sa mor daca am mai vazut o asemenea intrebare in viata mea, si app " Isus ", restul care a-ti mai raspuns, aratati si mie unde scrie in Biblie " Iisus " cu 2 de "ii " happy si sunteti cei mai tari, vai Doamne.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Pai de ce ar fi pacat?
Filmul se bazeaza pe asa presupusele fapte reale care s-au petrecut cu foarte multi ani in urma.
Daca ar fi pacat crezi ca le-ar mai da?

Uita-te linistit!
Vizionare placuta! happy

| WedDye a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Dar s-ar da... adica exista filme care nu il venereaza pe Isus si au alta influienta asupra oamenilor si a credintei si tot se dau iar la alea e pacat sa te uiti!

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru WedDye):

Nu am vazut pana acum un film impotriva lui Iisus, dar cred ca el nu s-a referit la un astfel de film.
O noapte placuta! happy

| WedDye a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Ba sa stii ca eu am vazut
Nu stiu sa iti spun numele sau un link Nimic
Dar a fost pe Discovery {ID} si chiar nu era frumos deloc laughing))

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru WedDye):

Bine.

| Tadic explică:

Noh, ma scuzati. Iisus. :$

| Ruxi00 a răspuns (pentru Tadic):

Nu, nu te scuz. happy

| Kyrie a răspuns (pentru Tadic):

Nici eu nu te scuz

Dupa ce ca ti-e idol nici macar nu-i scrii numele corect laughing

| NUUSTIU a răspuns:

Nu

| rutanklan a răspuns:

Nu. Da ii pacat sa te uiti la filme cu Iisus cand scrii Issus cu doi de s si nu cu doi de i cum te-au invatat la religie.

| WedDye a răspuns (pentru rutanklan):

Nu se scrie "doi de i " ca nu zici "doi de magari" ci "doi i " sau "dublu i"...batting eyelashes laughing

| rutanklan a răspuns (pentru WedDye):

Corecta observatie. Nu am ce comenta. happy.

| Kyrie a răspuns:

Este pacat si sa traiesti laughing

Ce prostie rofl, numai zic nimic ca ma doare capul laughing

| Pitbull305 a răspuns:

Nu.

| Ddeliaa a răspuns:

Issus? :O Serios? laughing

| katalinapoofiQpoof a răspuns:

Noo de unde ai luat-o? din contra

| g3orge a răspuns:

Nu, este chiar foarte bine daca te uiti ca sa afli si tu ce s-a intamplatwinking

| MarYsSa1508 a răspuns:

Nu este pacat sa te uiti la filme cu Iisus pentru ca ne arata ce a facut Dumnezeu peentru noi., Dar este pacat mare sa scrii Issuswinking