| denisaa_4298 a întrebat:

E pacat sa te uiti la filme de groaza?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu se pune problema de păcat, ci de impactul negativ pe care îl poate avea asupra ta.
Deși probabil crezi că nu te sperie absolut deloc un film de genul acesta, vei vedea că vor exista anumite conjuncturi asemănătoare cu cele din filmele văzute de tine, iar tu, știind care a fost acțiunea ulterioară, te vei teme că ți se va întâmpla același lucru.
Asta este doar una dintre multiplele forme de manifestare a fricii din subconștient.
Baftă!

| Superior a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

E bine sa fii pregatit pentru. orice happy

6 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Nu...stai linistita. happy

| funxoxo a răspuns:

Nu, de ce ar fi? e doar un mod de a-ti petrece timpul liber facand ceva ce-ti place, e ca si cum te-ai juca pe calculator. Stai linistit/a. fundita?

| cherrybomb a răspuns:

Da este. mare pacatrolling on the floor numai dormi la noaptelaughing

| anonima20 a răspuns:

Nnnuuu delocrolling on the floor))))

| yoomx a răspuns:

Nu , nu este.