| linker a întrebat:

Este un film frantuzesc cred, in care este o scena filmata de sus: tipa este in cada si se vede tot, iar apoi vine si el langa ea - se aseaza pe marginea cazii daca imi amintesc bine. Si la el se vede tot. Filmul nu e (foarte) porno (cred), dar nu este nicio limitare in ceea ce se filmeaza. Aveti idee cum se numeste?
Punctul de reper e cada aflata in mijlocul camerei.

2 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Singurul film care imi vine in minte e Awake, acolo apar doi intr-o cada, dar spre dezamagirea ta nu se vede nimic la niciun dintre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Având în vedere că actorii francezi nu sunt niciodată pudici, iar mai toate filmele sunt destul de "libere", e destul de greu de identificat cu exactitate filmul la care faci referire.