| METALL2000 a întrebat:

Exisata sezonul patru din h2o? Daca da cam care va fi povestea vor fi tot Riki, Cleo si Bella?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Daaaaa va fi dar prin 2013
va fi tot cu Cleo, Bella si Riki iar Emma va veni inapoi! happy
La inceput Emma si Bella se vor certa pentru ca vor fii geloase una pe alta.
Cam atat stiu si abia astept si eu sez 4

3 răspunsuri:
| Madalina_7770 a răspuns:

Buna, da sezonul patru exista si este tot cu Riki, Cleo si Bella, Funda?hee hee

| Tanislav_Miruna_1990 a răspuns:

DA,exista am inteles ca va aparea in curand..si da, tot ele vor fi

| David_Daniela_1976 a răspuns:

Hei Miss cu raspunsul castigator imi dai si mies pagina de unde ai aflat?