| anonim_4396 a întrebat:

Exista filme cu homosexuali sau oameni care sufera de tulburari mentale?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Din cele cu homosexuali as alege ca fiind cel mai bun Brokeback Mountain iar din cele cu probleme psihice Awakenings. Cel putin asa consider eu.
Da le-am vazut pe toate care le-am postat, de aceea am precizat ca mai sunt dar ca ti le prezint doar pe acestea.
P.S. Ti-am raspuns pentru ca vroiai niste filme cu aceste teme, nu pentru funda. Daca vrei sa imi dai funda bine daca nu tot binewinking

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vrei să te cunoști mai bine?...

(Doar o tachinare deja devenită tradiție. Nu te ataca!)

Îți propun "Modern Family" (ca să vezi că sunt oameni, ca noi toți, și chiar foarte mișto și e absurd să-i judeci).
http://www.imdb.com/title/tt1442437/

Și "Queer as Folk" (un serial foarte bun, în care se îmbină foarte fain urâtul cu frumosul, un serial care atinge diverse probleme legate de cuplu, de relațiile cu cei din jur și de viața de zi cu zi; însă este nerecomandat minorilor - are multe scene deocheate).
http://www.imdb.com/title/tt0262985/

Vizionare placută, Mental!

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Cand am vazut raspund de la tine la aceasta intrebare, aproape ca deja iti stiam raspunsul.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Mă bucur că ai ajuns să mă cunoști atât de bine.

Dar să te uiți la seriale, chiar sunt bune, iar tu mai mult ca oricine de aici ai nevoie, ca să mai scapi de prejudecăți.

| Narfundo a răspuns:

Cu siguranta.Nu fac asta, as provoca prea multe pagube.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Da exista. Si nu stiu sa iti dau exemple de filme pentru ca nu ma uit la asa ceva.

| M25M a răspuns:

Filme cu si despre homosexualitate
Milk
Brokeback Mountain
Flawless
The Crying Game
Boys Don't Cry

Filme despre tulburari mintale
Awakenings
Shutter Island
Girl Interrupted
The Jacket
One Flew Over the Cuckoo's Nest
I am Sam
Rain Man
Psycho
A Beautiful Mind
Fight Club
The Ward

Filme pe cele doua teme propuse de tine sunt mult mai multe insa doar pe acestea ti le-am recomandat pentru ca acestea sunt cele pe care le-am vazut.

| Narfundo a răspuns (pentru M25M):

Sunt curios acum.Le-ai vazut pe toate? Care e cel mai bun?! Vei primi funda!

| M25M a răspuns (pentru Narfundo):

Din cele cu homosexuali as alege ca fiind cel mai bun Brokeback Mountain iar din cele cu probleme psihice Awakenings. Cel putin asa consider eu.
Da le-am vazut pe toate care le-am postat, de aceea am precizat ca mai sunt dar ca ti le prezint doar pe acestea.
P.S. Ti-am raspuns pentru ca vroiai niste filme cu aceste teme, nu pentru funda. Daca vrei sa imi dai funda bine daca nu tot binewinking