| Girly97 a întrebat:

Familia mea doreste sa se mute de la Telekom la alta retea de televiziune. Imi puteti face cateva propuneri bune? Ce retea de televiziune va da mai multe canale decat la Telekom?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La RCS-RDS (Digi) primesti cel mai mare pachet de programe TV (inclusiv multe programe sport, muzica etc) in pachetul de baza (28 lei lunar), net 300Mbps (cu 28 lei lunar), abonament telefonie mobila nelimitata intern + UE + 50Gb la 5G, sub 5euro, toate cu TVA inclus (max 78 lei):
http://www.rcs-rds.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Digi, cel mai bine.

| alex495 a răspuns:

Toate dau cam la fel. Upc are un abonament, telefonie nelimitata in orice retea, net 300 mb ( vrei mai multi platesti ) si televiziune ( canalele clasice + toate hbo urile, cinemax urile si alea de fotbal) cu doar 84 de lei