| MariusZap69 a întrebat:

Pe ce canale de televiziune din Romania pot urmari wrestlingul din WWE? Din cate stiam se dadea pe Telekom sport dar pe program nu gasessc nimic. Multumesc anticipat dau funda

2 răspunsuri:
| CrMarCos a răspuns:

Https://watchwrestling.in/

Aici ai toate showurile. Se postează ziua următoare după ce au fost difuzate. Marți ai WWE Raw, sâmbătă sau duminică WWE Smakdown iar mainivent. urile la fel ziua următoare, de obicei pica mereu duminică iar pe site sunt urcate luni. Sper ca te.am ajutat happy

| MariusZap69 explică (pentru CrMarCos):

Mersi mult! Dar pe telekom nu se mai difuzeaza?