| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, sunt abonat la telekom dar ii platesc degeaba, nu mai pot sa ma uit la televizor, s-o stricat tampenia asta de receiver, la ce alta retea mai pot sa ma abonez dar sa aiba si canale HD si sa aiba canale ca telekom nu 3 canale maxim, MS anticipat dau funda pentru un raspuns rapid si bun, mai mult bun decat rapid caci am un mediacom cu filme big grin

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Digi este cel mai indicat la ce vrei tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, mergi la ei sa i ti dea alt reciever, sau reparal pe acesta, ce rost are sa te abonezi la altă companie, nu?

| Jipa95 a răspuns:

Eu unul sunt abonat la digi tv de peste 5 ani, iar de curand mi-am luat receiver hd ( de la ei ). Am destul de multe canale HD, printre care PRO TV, digi sport, national geaographic, hbo go, si etc, deci is foarte multe iar in viitorul apropiat vor adauga si mai multe.

| AlexStefan1 explică (pentru Jipa95):

Are cumva si History HD?

| Jipa95 a răspuns (pentru AlexStefan1):

Are si history dar ei ca si canal tv nu emit in hd.