| ANAHsneaman a întrebat:

Fani naruto voi ce a-ti mai schimba la acest anime ce ati mai adauga din imaginatie? sau l-ati lasa asa? de ce? big grin

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Eu as vrea ca Gaara sa,, intalneasca,,[daca intelegeti la ce ma refer happy ] o fata.In rest.NO COMMENT! Este perfect!

| ANAHsneaman explică (pentru fdhgcvnb):

La asta ma gandeam si eu big grin

5 răspunsuri:
| AnimeChu a răspuns:

Eu una aş vrea să fie mai scurt... Mor până se termină laughing Dar ca idee este genial, Kishimoto face o treabă genială :X Mă plâng eu de lungime, dar orice chestie are însemnătatea ei...

| axeldavid a răspuns:

Imi place asa cum este

| RoseQueen a răspuns:

E chiar un anime bestial,dar eu as mai adauga ceva, nu ca nu ar fideja genial., as face-o pe sakura si ea ar fi dintr-un clan maisa zic asa(ar fi un clan numai din femei) si...multe(in special legat de sasuke).Pt mai multe detalii iti pot da id-ul meu.

| offff a răspuns:

Poate cineva sa fie langa sasuke si sa il inteleaga, de preferat fata, si sa fie si ea asa mai trista cu o poveste tragica :*in rest e perfect:*