| AG a întrebat:

Filmul care v-a marcat? Daca il nimeriti pe al meu dau funda, la restul voturi!

12 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Bo
My sister's keeper
My life without me
Greta
No without my daughter
Hachiko:a dog's story

| laura23 a răspuns:

A walk to remember

| Minks a răspuns:

Le fabuleux destin d'amelie poulain

| MimiPopescu a răspuns:

Nu ma intereseaza sa il nimeresc pe al tau. Filmul care pe mine m-a marcat si m-a facut sa doresc sa fac actorie este,, Pe aripile vantului". What a piece of art! Filmul copilariei mele care din nou mi-a dat o pana la aripile cu care sa zbor pe scena a fost,, Cry Baby". Nu e un film artistic dar e un film bun. Scuze daca am fost rea la inceput dar m-am saturat de chestiile de genu',, cine stie ce numar port la pantofi are fundita".

| Fifylici a răspuns:

The last song! De ce? Fiindca si tatal meu sufera de o boala incurabila, leucemie si am putut sa ma pun in locul personajului jucat de Miley.

| byabyaby a răspuns:

Pe mine nikiunu pe tine thinking

| byabyaby a răspuns:

Am imprensia ca pe tine unu de groaza thinking

| FuckTheRules a răspuns:

Saga amurg?!

| FuckTheRules a răspuns:

Saga amurg?!

| MrBadGuy a răspuns:

"Scufiţa Roşie şi lupul pedofil", de James Cameron.

| iuliii_8417 a răspuns:

Titanic si singur acasa!

| bebe_1671 a răspuns:

Titanic?! pentru ambele intrebarihee hee Funda?; x