| anonim_4396 a întrebat:

Flash poate sa traiasca vesnic? Sau de ce a venit Reverse Flash dupa el din viitor?

7 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Reverse Flash vroia sa-l faca pe Flash sa il ajute sa se intoarca inapoi din timpul din care a venit.

| anonim_4396 explică (pentru Robert2580):

Pai din viitor a venit el acum

| Robert2580 a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce episod esti?

| anonim_4396 explică (pentru Robert2580):

Sezonul 2 episodul 12

| Robert2580 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai skype sau ceva?

| Libelula13 a răspuns:

A venit dupa el pentru ca Flash nu poate fi gasit in viitor, a disparut intr-o explozie, uite : https://www.youtube.com/watch?v=MAtQC7VG0zM

| anonim_4396 explică (pentru Libelula13):

Ba nu
A spus ca traieste si in 2100
Explozia aia a fost din cauza ca se lupta cu Reverse Flash si au ajuns in trecut