| bytzaaa a întrebat:

Fratilor salutare, sincer cred ca o sa para o prostie intrebarea asta, dar am vazut acum multi ani un film de Benzi Desenate asa imi aduc aminte ca se numea filmul si nu il gasesc nicaieri straight face, poate imi dati o idee ceva ( Benzi Desenate ) pe PROTV am vazut animatia si era ceva de Frank Sinatra dar nu gasesc, Daca aveti vreo idee v-as fii recunoscator! Multumesc

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Nu ar strica să ne dai ceva mai multe informaţii: acţiune, ceva personaje, etc. Orice ne-ar putea ajuta pe toţi!

| Andra124 a răspuns:

The Punisher

| bytzaaa explică (pentru Andra124):

Mersi pentru idee dar The Punisher 1989 e cu Dolph Lundgren si mai e inca unu din 2004 dar nu se include la sectiunea Benzi Desenate!