| anonim_4396 a întrebat:

Friends big hug
Care mai stiti desenele acelea de pe Fox Kids cu niste animale, cred ca erau veverite, buclucase? Erau intr-un oras si faceau numai prostiilove struck
Dar nu gasesc desenul, nu-mi amintesc numelestraight face
Ajutati-maaa :*
Funda :d

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Era ceva cu Buddy (cel care ţipa la Edd) şi Edd (cel care ajuta pe toţi). Doar atâta îmi mai amintesc.

Baftă!

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Pff... ce amintiri...
ce tin minte de pe el:
Louie
Jim botton(ala cu locomotiva)
copii de la 402
spider-man
diabolic
peter pan
Inspector gadget
mai era ala cu copilu ala mic cu parul' negru
dosarele secrete ale cainilor spioni
denis pericol public
detectiv waltermelon
Piratul jack cel teribil
X-man
desenele ala cu un personaj albastru si inca unu roz parca care sarea pe cladiri si era foarte puternic iar cel roz il indruma.
Caine rau
mai era una cu o pisica si cu niste vraji, iar pisica si cu un caine parca mergeau la o vrajitoare sa le zica o ghicitoare.
Hulk
Omul de fier
Printesa Sisi
Familia De ce.

poftim ceva de ajutor cred:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programs_broadcast_by_Fox_Kids

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sper că nu vorbești de veverițele ucigașe care au fost retrase de la comercializarea lor pe posturi fiind considerate extrem de violente ca și desene animate.
Pa, pa.

| GandacelulMasochist a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nuuu, nu vorbesc de ele :d
Cele despre care zic erau dragalase si scumpe foc, ma amuzau pe vremea cand eram micuta.
Si cel care le stie intr-adevar e "DeFlik", pentru ca imi amintesc ceva, ceva.
Insa iti multumesc si tie pentru raspuns >big grin

| Legiuitoarea a răspuns (pentru GandacelulMasochist):

Bună.
Acelea chiar au fost foarte nostime la vremea lor, simpatice sunt și acum!
Pa, pa.