| balexandru512 a întrebat:

Funda! Acum ceva timp am vazut un serial pe Jetix cred. Era vorba despre un fel de agent care se lupta cu un fel de creaturi mitologice. Imi aduc aminte ca in serial mai era un fel de computer extrem de inteligent care putea comunica automat cu oamenii. Si in serial mai erau cativa copii care o ajutau. Stie cineva numele serialului?

Răspuns Câştigător
| robARAD a răspuns:

Chiar greu a fost să-mi dau seama, dar cred că am aflat.

The Sarah Jane Adventures, ăsta nu? A fost un episod cu gorgone și era despre un fel de agentă și copii care o ajutau.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru robARAD):

De ăla era vorba, și din ce știu nu era pe Jetix, era pe CN

| balexandru512 explică (pentru robARAD):

Multumesc din toata inima.

3 răspunsuri:
| răspundtot a răspuns:

Biroul Detectorilor de Extratereștrii : Bureau of Alien Detectors
The Real Adventures of Johnny Quest