| HelpMeNow a întrebat:

FUNDA >- exista vreun film in care sa fie vorba despre viata de pilot, dar nu de avion, ci de rally, de curse de masini, tot filmul sa fie despre curse cu masini big grin va rog!

Răspuns Câştigător
| FreeDreams a răspuns:

"fast and furious", toate 5. Ultimul in particular este genial!

2 răspunsuri:
| HelpMeNow explică:

Eh, ma refer la curse legale, nu la ilegale, 1 la mana, si 2 la mana zi-mi un om care sa nu fi vazut seria fast and furious!

| FreeDreams a răspuns (pentru HelpMeNow):

Pai specifica daca vrei alt gen, eu am vrut doar sa te ajut.