| KillerWillBeBack a întrebat:

Funda! Ma plictisesc si vreau sa ma uit la un film in afara de Amurg... Le-am vazut pe toate happy

Răspuns Câştigător
| AlexaGabriela a răspuns:

Recunosc si eu sunt fana [extra-mare-giganta fana] la Twilight dar incerarca sa te uiti si la Vampires Diary avand in vedere ca iti place amurg asta va fi bun. Da macar la poze sau secvente.Sau Titanic e de drama dar cred ca l-ai vazut. Poti urmari serialul ''Buffy - spaima vampirilor.
Sper ca te-am ajutat!
***Alexa***

| KillerWillBeBack explică (pentru AlexaGabriela):

Am vazut si Titanic. A fost super. O sa incerc ''Buffy-spaima vampirilor''.
Mersi,
Alexandra(numele meu adevarat)rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Uita-te la "A lonley place to die". Mie mi-a placut. Te poti uita la el pe nettongue

| PanteraRozz a răspuns:

Hmmm. Teai putea uita la "Epic movie". E super genial filmul, eu l-am vazut cu colegii big grin.

| MarioOnette a răspuns:

Law Abiding Citizen

| KillerWillBeBack explică:

Stiti ceva de drama sau horror?

| Kilye a răspuns:

...incearca o comedie romantica [stupid, crazy, love sau ceva de genu']! distreaza-te putin big grin

| larisadya a răspuns:

Incearca Don't Be Afraid of the Dark 2011 este si din anul 1950 sau cum laughing) eu l-am descarcat din greseala pe ala oh go on sau The woman in black big grin