| NoPitipoanceAllowed a întrebat:

FUNDA! Mergem cu clasa la premiera lui "The Hobbit".E de groaza filmul? sau are elemente scary? Deoarece mie nu-mi plac filmele horror.

Răspuns Câştigător
| Strumpfi a răspuns:

Pai,lasati-o ma in pace! Daca nu stia, normal ca a intrebat.
Nu-ti face griji, nu e de groaza/horror. e doar SF. o sa-ti placa!:*

7 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......87745.html

Citeste aici, ai si trailerul (secvente din film) in partea dreapta a descrierii filmului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă-i un film ce are legătură cu trilogia " Lord of the Rings ", te gândeşti că n-are cum să fie horror, nu?

| Zeflemitoarea a răspuns:

*facepalm*
Cum să fie, mă, filmul ăla de groază?

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

E aventura-fantastic! face parte din lord of the rings

| anonymous09 a răspuns:

Lord of the ring l-ai vazut? daca da, e un fel de continuare

| iknownow a răspuns:

Ai vazut stapanul inelelor? ceva de genul asta e! uite un trailer cu filmul
Genul filmului este Fantezie!
http://www.youtube.com/watch?v=nOGsB9dORBg
Funda?

| MadalinaMadutza27 a răspuns:

Din cate am aflat, filmul nu este de groaza, horror, ci este PUTIN distractiv. nu este foarte "serois" sa zic asa, cu lupte, batai si toate cele...