| ionik09 a întrebat:

FUNDA:X:X
cine imi zice si mie niste filme ( gen: comedie) la care sa rad cu lacrimibig grin?
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Doi2 a răspuns:

Comedii...mmmm
Yes
don't be a menace
50 first dates
the last godfather
the hangover 1 si 2
kick-ass
guliver's un tatic grozav
cam astea imi vin in mintehappy

6 răspunsuri:
| Alice1122 a răspuns:

Eu nu am nevoie de filme o am pe sora mea(sa o vedeti cand e beata aia da comedie)

| elena999 a răspuns:

Mr.Poppers pinguins care este la cinema si un concurs,, Razboinicii luminii" care se deruleaza pe sport.ro de la 20:00 in fiecare duminica. Sper ca te-am ajutat.

| denisa402 a răspuns:

Nu stiu daca razi chiar cu lacrimi dar uite cateva filme :
disaster movie
wild child
due date
17 again
she's out of my league
eurotrip
Confessions of a Shopaholic Movie
confessions of a teenage
nu's toate numai comedie dar sunt dragute

| BlueByte a răspuns:

Cauta Jackass. Sunt cei mai nebuni!

| StefanJobs a răspuns:

Hall Pass; She's The Man; From Paris With Love; The A Team; How High; The Hangover; The Hangover 2;

| bingbang95 a răspuns:

Due date, Death at a funeral, Hangover 1-2, Big Momma's House 1-2-3, I hope they serve beer in hell, Kung fu Panda 1-2, Cop Out.
Funda?big grin