| Maariaa a întrebat:

Greşelile marilor personalităţi sunt ca eclipsele la soare, care străluceşte totuşi prin părţile acoperite vederii noastre. Spuneti-mi si mie va rog ce intelegeti prin aceasta maxima. Funda:*

5 răspunsuri:
| Maariaa explică:

Eu am reusit sa il fac pana la urma. daca vrei lamuriri, da-mi id-ul tau si te ajut.:*

| Luciiiia a răspuns (pentru Maariaa):

Maria,as vrea sa ma ajuti si pe mine.te rog frumos :d luci.luciia este id meu. :*

| Username01 a răspuns:

Http://www.scribd.com/......i-generaii

poate gasesti ceva pe aici.

| Emm_Emma_1996 a răspuns:

Maria ajuta'ma si pe mine te rog puppy dog eyes idul meu este emm. emma96.

| mymyp a răspuns:

Marea mea problema este ca nu inteleg nimic, ma chinui de 2 ore sa fac eseul