| Andreea2550 a întrebat:

Buna TPU ma ajutati sa imi exprim opinia in legatura cu urmatorul citat : Greselile marilor personalitati sunt ca eclipsele la soare, care straluceste totusi prin partile acoperite vederii noastre. Dau funda la cea mai buna opiniee :*

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Greselile marilor personalitati nu le coboara din varful piramidei in randul oamenilor obisnuiti. Nu le afecteaza prea mult stralucirea si importanta. In plus, nu toti oamenii sunt capabili sa vada aceste greseli.