| DumitruS a întrebat:

Hai sa vorbim despre filme.

1. Ati vazut ultimul Ice Age, cel aparut recent? Daca da, cum vi s-a parut?
Parerea mea aici:https://infrasunete.eu/ice-age-collision-course-2016/

2. Stiti ceva filme smechere de animatie de anul asta? Eu am mai vazut The secret life of pets si vreau sa mai vad Kubo and the two strings.

2 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Am vazut Ice Age si a fost super amuzant, ca si toate celalalte dar nu a fost asa inspirat.Cel cu dinozaurii a fost preferatul meu :3

| DumitruS explică (pentru Juviia):

Daca ma intrebi pe mine, primele doua au rupt norma targului. laughing Cel cu dinozaurii a fost ok insa sincer nu m-a dat asa pe spate. N-a fost rau insa, desigur.