| Angellx3 a întrebat:

Hatice din Suleyman Magnificul a nascut un copil mort? va rog sa imi spuneti, FUNDAA mare :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Liana12 a răspuns:

Copilul nu e mort. uite aici : http://www.youtube.com/watch?v=ksDmM9lXaqI. Fundaa?

11 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu, a murit in timpul nasterii. happy

| W3R4 a răspuns:

Copilul nu e mort, am vazut eu episoade mai inainte, si nu e baiat, e fata.
Stiu sigur!

| Jee354 a răspuns:

Daca imi aduc bine aminte da

| Simmi a răspuns:

Si-a imaginat Ibrahim. Pentru ca atunci cand au venit din gradina in casa era Hatice pe canapeaua aia rosie si atunci cand a intrat Ibrahim in camera era pe patul ala mare.

| Angellx3 explică (pentru Simmi):

Nu stiu ce sa zic, toti aveti raspunsuri diferite... un articol sa citesc ca sa fiu sigura nu stiti?

| stone22 a răspuns:

Da pentru ca o fost la ala si lo blestemat pe ibrahim pasa si so pus blestemul pe copil da las ca vedem mai mult luni la 20.00 fix

| Crisan_Tonia_1997 a răspuns:

Primadata da dar hurrem l-a salvat acum inca nu e mort, dar poate pe parcus va muri si hatice va naste doi gemeni o fata si un baiat.(cred ca va muri copilul deoarece hurrem a blestemat caietul lui ibrahim s-i cineva l-a atins pe copilul lui hatice)

| Zonnie a răspuns:

Ori e mort, ori e fată... dar totusi n-avea sa fie asa sup dacă era fată nuh?
Stiu sigur k va avea o ft.

| jojoskumpik a răspuns:

Dap....copilu era mortsad

| CristinicaDumitru a răspuns:

M-am uitat aseara la Suleyman Magnificul. Hatice a nascut un copil mort si era plin de pete deoarece a fost la vrajitorul Yakup si copilul a fost blestemat si de aceea s-a nascut mort!
Te rog imi dai fundita?

| Andronic_Gica_Mihaela_1974 a răspuns:

Da era mort copilul!