| denisabiebs2000 a întrebat:

Heei TPU! Spuneti-mi si mie un film animat pentru copii (pentru. sora mea de 3 ani) adica sa fie comedie sau sa aiba si scene de comedie.

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

O poveste incalcitalove struck, the brave, filmede cu barbie-toate, cenusareasa, frumoasa si bestia, alba ca zapada, bambie, pinocchio, cartea junglei, tarzan.

| BubuLina999 a răspuns (pentru BubuLina999):

Daca mai vrei filme sa-mi spui :*

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Tom si Jerry, animatii de la Looney Tunes

| DarkNayker a răspuns:

The Brave, The Wracked Man, Rise of the Guardians, Barbie in special...

| milioni a răspuns:

Ar mai fi si "Shrek forever after"
daca vrei sa vezi video uite linkul aici http://ro.english-attack.com/videobooster/shrek-forever-after/meet-puss