| qqqwww a întrebat:

Hei! Am vazut un film acum 2-3 ani parca, despre fantoma unui baietel david ce o bantuia pe sora lui [cred] si voia sa o faca sa se sinucida. si parintii ei nu stiau ce sa faca. pnm, mereu stateau cu ochii pe ea pentru a o impiedica sa faca ceva rau. sau sa o scape de david. iar la un moment dat. mama lu' fata aia a ramas insarcinata. si fata a intrat in coma, iar daca maicasa nastea fata, fiicasa murea, iar daca nastea baiat, isi revenea din coma. si a nascut fata si fiisa a intrat in moarte clinica, pentru ca imediat dupa a nascut baiat si ailalta si-a revenit. apoi la final. erau gemenii aia fiecare in patutul lui si mi se pare ca era noaptea de halloween, si s-a dus fata aia langa patul baietelului si si-a dat masca jos [avea o masca de dracusor] si a spus ceva de genu "Salut David" parca. Poate va rog frumos sa-mi zica cineva cum se numea filmul?

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Se numește „Haunting Sarah" - Viziunile Sarei (2005) cu Ryland Thiessen în rolul lui David.
http://www.cinemagia.ro/filme/haunting-sarah-viziunile-sarei-15466/