| CeLiA12 a întrebat:

eu aseara am avut un vis cu o fantoma care imi bantuia casa.ce inseamna asta

4 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Salut!
Asta inseamna ca subconstientul tau "a lucrat", nu e nimic semnificativ, nu-ti fa griji, ce visezi nu are nici o treaba cu realitatea.

| Mary1996 a răspuns:

Http://www.visele.ro/
faci click pe fiecare cuvant pe care doresti sa vezi ce inseamna...
sper ca ti-am fost de ajutor

| DenisseDeny a răspuns:

Bună, de obicei visele nu se adeveresc decât dacă sunt dinspe Sâmbătă - Duminică. Celelante zile nu contează happy. A fost doar un coșmar happy.
Baftă, sper că te-am ajutat.