| Forgetmenot28 a întrebat:

Hei! As dori niste sugestii de filme horror cu adolescenti gen Forget me not,Prom night, Stay alive, si o scurta descriere a fiecaruia. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| natearchibald a răspuns:

Wrong Turn, Final Destination, Sorority Row, Scream, I Know What You Did Last Summer, Fright Night, Dark Ride, Husk, Jeepers Creepers.

| Forgetmenot28 explică (pentru natearchibald):

Mersi happy am vazut I know what you did last summer, Fright Night, Final Destination. Am sa ma uit la Sorority Row happy