| BellsC a întrebat:

Hei! Cine e fan Naruto? Am auzit un zvon cum ca s-ar difuza un film Naruto dar cu oameni adevarati...stiti ceva legat de asta? Sau era doar un zvon din pacate?

6 răspunsuri:
| BellsC explică:

Yusumi,sincer nu am citit despre astalaughing am auzit de la o prietena. Cica s.a dat o mica reclama cu filmul asta si ca erau oameni...happyar fi asa de bine.:X

| lolly_3072 a răspuns:

Buna,
uite m-am uitat pe net si majoritatea spun ca nu stiu.
in orice caz cand apare mergem la filmsmug
pop>big grin

| sisoloco a răspuns:

Chiar nu stiu poate e doar un zvon...

| ღYasumiღ a răspuns:

Hey ^^ eu nu am auzit nimic. unde ai citit despre asta? you made me so curious xD

| secreth a răspuns:

Nu stiu sishee hee) eu sper ca da.

| russu1940anonimus a răspuns:

Ce aveti cu naruto asta ca de te uiti la desen jumate scenele is porno hlaughing