| spencerhastings1999 a întrebat:

Hei! imi puteti spune si mie niste seriale pentru adolescenti (gen pretty little liars sau the lying game)?

Răspuns Câştigător
| Lavinia218 a răspuns:

Gossip girl
The secret circle
Heros
Supernatural
Smallville
The vampire diaries
True blood
Lie to me
Switched at birth
The client list

6 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Lost e foarte fain

| Zoey112 a răspuns:

Eu m-am uitat la grey s anatomy, house md, fetele gilmore, mesaje de dincolo, parent hood, 10 lucuri care nu-mi plac la tine, cold case, sue thomas, ncis ancheta militara happy

| Rape a răspuns:

Twilight
The Vampire Diaries

| elik a răspuns:

Serialul 90210 este foarte fain chiar daca este si foarte lung.ti-l recomand..vizionare placuta happy

| Mari2104 a răspuns:

Mi-a mi-au placut Boys before flowers,You're beautiful,Beautiful you, Bad guy, Dream High, sunt coreene dar sunt super faine, mie mi-au placut mult mai ales primul.love struck

| dannygamer a răspuns:

ONE TREE HILL >-ESTE UN SERIAL
american pie
21 Jump Street