| Quenii a întrebat:

Hei, in sezonul 4 episodul 15 din Pretty Little Liars de ce se comporta Caleb ciudat cu Hanna si pana la urma fata aia, ca Caleb nu mai stiu cum o chema, ma rog, ce legatura are cu el? Imi puteti explica?

Răspuns Câştigător
| Fuchii a răspuns:

Deci nu am mai vazut nici eu foarte mult din el doar pe sarite.Caleb din cate am inteles se indragosteste de Misha(parca asa o cheama).Si Caleb ii spune Hannei ca pleaca dar ea isi da seama... ma rog, nu sunt sigura dar asa imi amintesc.