| Ioana8014 a întrebat:

Hei! Nu prea am chef sa caut asa ca va intreb pe voi. Aaparut cumva vreun alt sezon din mirrai nikki sau din elfen lied sau vreun alt anime de genul asta.(stiti voi otaku)

Răspuns Câştigător
| bluelemOnhamOn a răspuns:

Nu mai exista nici un sezon din Mirai Nikki sau Elfen Lied.
Decat un episod special din Mirai Nikki numit Mirai Nikki Redial: Data Ikou.
Iar anime-uri ca Mirai Nikki si Elfen Lied sunt: Deadman Wonderland, Higurashi no Naku Koro Ni, Another, School Days, Shiki, Highschool of the Dead, Re:Zero, Gokukoku no Brynhildr, Blood +, Akira
Sper ca am zis destule :,,)