| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Recent m-am uitat la 3MSC. Prima parte, am văzut-o complet, a doua a început când Hache s-a întors din Londra și s-a terminat, când el i-a scris o scrisoare lui Gin, apoi ei erau împreună din nou. Întrebarea mea este, unde găsesc continuarea? Din câte am citit, Hache rămâne cu Gin, se căsătoresc, dar ea moare de tumoare, parcă. Babi, se căsătorește și ea la rândul ei, doar că soțul ei moare (face infarct). Ei decid să rămână împreună, și fac un copil.
Nu știu dacă este adevărat, dar așa am citit undeva.
Îmi poți da un site vă rog? Unde pot să văd continuarea la partea a 2-a în română? Și a 3-a că din câte știu a apărut.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

Nu a aparut.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și partea a 3-a?

| AliceNeye a răspuns:

Cred ca doar in decembrie apare, daca nu, la anul