| TrololoLM a întrebat:

Hei TPU, acum ceva timp am vazut un despre un om ce primeste o "invitatie" din partea fratelui sau pentru a participa intr-un program care sa ii schimbe viata sau ceva la modul asta. Dar viata lui a devenit din ce in ce mai rea cu multe probleme etc. Si pana la urma totul a fost o farsa bine jucata. Nu pot sa imi aduc aminte numele filmului si aici am nevoie de putin ajutor. Mersi big grin

4 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Încearcă să-ți aduci aminte actorii și apoi în ce alte filme i-ai mai văzut. Caută filmul celălalt pe IMDB și du-te pe profilul actorului unde găsești lista de filme în care au jucat. Sigur găsești și filmul ăsta acolo :-)

| TrololoLM explică (pentru Zartbitter):

Nu imi aduc aminte thinking asta e problema sad

| TrololoLM explică (pentru Zartbitter):

Found it. The Game, am intrebat ceva lume si mi-am adus aminte niste detalii. Apoi am gasit. mersi bro big grin

| Zartbitter a răspuns (pentru TrololoLM):

N-ai pentru ce :-) Mă bucur că te-ai descurcat.
Din descrierea ta nu m-am gândit la filmul ăsta, deși l-am văzut la vremea lui. Bun film.