| Angellx3 a întrebat:

Hei TPU am vazut niste secvente dintr-un film dar am uitat cum se numeste. Erau doi prieteni [cred ca un actor era channing tatum ]care erau in armata. Cei doi s-au intors acasa pentru ca prietenul lui channing avea o prietena si vroia sa o vada. Dupa channing s-a indragostit de o fata dar a trebuit sa plece in misiune;. Imi spuneti si mie cum se numeste >filmul? funda

Răspuns Câştigător
| Miihaelaaa a răspuns:

Love and honor si pot sa spun ca este un film super, mi-a placut foarte tare.

| Angellx3 explică (pentru Miihaelaaa):

Unde pot sa vad filmul?

4 răspunsuri:
| Alexandra7201 a răspuns:

Dear John? happy

| MLorand78 a răspuns:

Love and honor asta trebuie sa fie!

| mihaibubu1234 a răspuns:

Alegerea Cea Grea cred