| EvelynEve29 a întrebat:

Azi vine o verisoara la mine, are 13 ani, si m-am gandit sa ne uitam la un film. Imi puteti da filme pentru adolescenti? Mersi. FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| GabrielaRms a răspuns:

Vă puteţi uita la "The fault in our stars" sau la filmul cu "Minioni".
Dacă nu puteţi viziona "Singur acasă" sau un film de Crăciun pentru că tot e sezonul!
Dacă vă plac filmele romantice, poţi încerca şi "If I stay"sau "Vrei să te însori cu mine?" care e comedie de dragoste super drăguţă.
Fundă?

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

Ant-Man (omul furnica), Este foarte interesant.