| Anndra99 a întrebat:

Hei TPU :*
Imi puteti spune si mie va rog,in The Vampire Diaries, sez 5 ultimul episod, am vazut ca Damon moare sad stiti cumva daca in sezonul 6 el mai apare?(stiti voi, o vraja de a-l aduce inapoi)?
Multumesc! La cel mai bun raspuns dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Intebarisiraspunsuri a răspuns:

Din cite am inteles o sa fie precis, o sa apara sin in videle elenei si sper si eu ca o sa il aduca cumva inapoi, dar stiu sigur ca o sa fie macar in visele elenei. https://www.youtube.com/watch?v=up5sv_hn8sU

3 răspunsuri:
| KBianca1863 a răspuns:

Da,o sa apara.Sunt deja poze cu el si cu Bonnie in partea de dincolo.Dar sunt zvonuri cum ca sezonul 6 este ultimul sau ca daca serialul va continua si dupa sezonul 6 Nina dobrev il va parasi.

| Intebarisiraspunsuri a răspuns (pentru KBianca1863):

Sezonul 6 este ultimul