| FlorentinaMarilena1998 a întrebat:

Sunt pasionata de seriale cu adolescenti, vampiri, vrajitoare si alte chestii de genul asta laughing Am vazut deja TVD, Supernatural, The originals, Pretty Little Liars [astea mi-au placut], Grimm si Teen wolf [am vazut inceputurile si nu prea m-au pasionat] sad Mai stiti alte seriale de genul? Mai ales ca primele 4

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series, Nowhere Boys (2013),The Gates, The Tomorrow People, Star-Crossed, The 100, Between (2015)

| Green66 a răspuns:

Bitten, The Flash, Sleepy Hollow, Continuum, Constantine...

| BeautyOfWeb a răspuns:

Awkward.
10 Things I Hate About You
Gossip Girl
Faking It