| LarissaMouse a întrebat:

Funda! Am vazut serialele Pretty little liars,heroes,the vampire diaries,teen wolf,kyle xy, secret circle.As vrea seriale in genul celor pe care le-am vazut.Asta inseamna adolescenti cu puteri sau vampiri sau varcolaci sau vrajitori.Stiti cumva si altetel? Pentru ca am tot cautat si nimic nu imi place crying

1 răspuns:
| Lina0309 a răspuns:

Ai incercat Gossip Girl? Chiar daca nu e cu adolescenti cu puteri, e foarte tare din punctul meu de vedere.Si eu am vazut PLL si chiar mi-a placut, dar totusi nici acolo nu era vorba de adolescenti cu puteri.Eu iti recomand sa te uiti, o sa-ti placa sigur happy