| calypso13 a întrebat:

Heii,as dori si eu filmul acela de la disney care seamana cu pocahontas.Numai stiu multe despre el dar stiu ca avea un personaj baiat cu ochelari gen harry potter si o fata care avea un fel de tatuaje albastre pe corp sau ceva de genul asta si daca nu ma insel numele filmului incepea cu v.

Stiu ca nu sunt multe detalii dar l-am vazut cand eram mica si sunt curioasa sa vad despre e era.

Mersi anticipat.

7 răspunsuri:
| 4StarLight a răspuns:

De referi la Atlantida:Imperiul pierdut

| Ivan_Raul_1995 a răspuns:

In primul rand ai talent si ureche muzicala? atunci daca ai inscriete la scoala de actorie din orasul tau prima data ar trebui sa te inscrii la un club de actorie si dupa vei fi descoperit

| PsyhoChild a răspuns (pentru Ivan_Raul_1995):

Ea a intrebat unde poate vedea filmulwinking

| Ivan_Raul_1995 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Pe yotobe

| lisa00yuki a răspuns:

Poate acest Атлантида: Затерянный мир sau în romana Atanti un film disney.

| lisa00yuki a răspuns (pentru lisa00yuki):

În română corect este
Atlantida: Imperiul dispărut, scuze de greșeală.

| calypso13 explică:

Ok...Nu stiu e legatura are, dar nu conteaza.