| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

Heii... vreau sa ma uit si eu la un film cu adolescenti si nu am idee la care. happy [ cu distractie la liceu sau ceva asemanator]
Funda ^

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Can't Hardly Wait (1998), 10 Things I Hate About You (1999), American Pie (seria), She's All That (1999), Cruel Intentions (seria), Bring It On (2000), Scary Movie (seria), Mean Girls (2004), The Girl Next Door (2004), John Tucker Must Die (2006), She's the Man (2006), Superbad (2007), The House Bunny (2008), 17 Again (2009), Miss March (2009), Wild Cherry (2009), What a Girl Wants (2003), Freaky Friday (2003), Not Another Teen Movie (2001).
Vizionare placuta!

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Uite aici un site de filme cu adolescenti:
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-adolescenti/

| RuXx_9720 a răspuns:

Uita-te la " American pie"laughing sau la She's the man...big grin Sunt FILME, nu seriale, si sunt cu adolescenti. Ahhh sau la Juno:X

| liladyna a răspuns:

10 things i hate about you,skins,micutele mincinoase, gossip girls, jurnalele vmpirilor.etcbig grin

| bleakk a răspuns:

Mane incearca american pie toate pasrtile 5, 8, 1.filmul este cu adolescenti si mori de ras e despre viata lor si e super incearca deci:American Pie.sau incearca pe Roman turc webs

| andr3yr a răspuns:

Iti zic eu unul pe care l-am vazut acum 2 zile : Accepted il vezi aici www.filmeHDonline.ro