| Alessandraaaa a întrebat:

Am vazut zilele trecute filmul Titanic:XVreau sa va intreb ce parere aveti despre acesta? Imi mai puteti da si mie ceva filme in genul acestuia? Cel mai dragut raspuns primeste fundiii:X

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Buna!

Titanicul a fost, este si va fi cel mai bun film din istorie.
Cum au murit atatea vieti.
Imi pare rau ca este adevarat.
Dar cel mai impresionant este dragostea dintre Jack si Rose.
Cum Rose in loc sa plece in barca cu mama ei a plecat sa il elibereze pe Jack.
Cand Jack a pus-o pe Rose in barca iar ia a sarit inapoi pe vapor.
Cum au stat impreuna pana in ultimul moment. sad
Cand Jack a Pus-o pe Rose pe bucata aia de usa iar el a ramas in apa inghetata spunandu-i lui Rose sa ii promita ca nu se va da batuta niciodata, apoi sa moara inghetat. crying
Sfarsitul cand Rose arunca Inima Oceanului in adancuri si apoi il viseaza pe Jack.
Este un film de nota 20.

Iti mai recomand filmul Romeo si Julieta.
Este facut de acelasi producator, in rolul lui Romeo joaca tot Leonardo DiCaprio (Jack) si este tot o tragedie.

Dar niciun film nu se va compara vreodata cu Titanicul.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Buna!
parerea mea despre filmul TITANIC eta ca e prea superb!
il ador, dragostea dintre jack si rose, cand ma gandesc imi dau lacrimile...
e filmul meu preferat si va ramane!

pa-pa

| Tourniquet a răspuns:

L-am vazut. Este un film nemapoimenit. Cum Jack [Leonardo Dicaprio] se sacrifica pentru Rose[Kate Winslet]; isi da viata.
Filmul este de nota 10! Chiar, in 1912, faza a fost reala. Au murit foarte multi oameni.
Film care il mai stiu in genul este,, A walk to remember. ".
Dar, Titanic este pe locul 1. happy

| LoReDaNa a răspuns:

Da si eu am vazut aseara sh alrteri seara :X:X
e super filmul:X:X
l-am imi vazut doar putin mai de mult si nu mai placut sh uite dc l-am vazut kp coada e super filmul :X:X
dc vrei iti dau link unde poti sa il mai vezi :X:X

pai mie imi mai place. singur aksa 1, 2, 3, 4 :X:X este vb de un baiat pe care il pierde parinti de craciun sh il lasa aksa laughing)
mai imi place gossip girl :X:X pe protv :X
titanic lol:X

sh km atat :X

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

batting eyelashes!

Uita-te la A Walk To Remember. daca nu l-ai vazut pan`acum!happy

merita vazut!:X

sincer. mie mi-a placut mai mult decat titanicul.big grin.

aa.si mai e si titanic 2. dar. e aiurea oh go on.