| Andreeaaaaaaaaa a întrebat:

Heiiii, TPU! Ati vazut filmul "La vita e bella"? Ce impresie v-a facut?batting eyelashes Cel mai frumos raspuns primeste funda:3

1 răspuns:
| TOOL a răspuns:

Mie unu mi-a placut in special de actorul principal care a loat 2 premii oscar de cel mai bun actor si cel mai bun regizor, eu am vazut filmu cam prin 2006 si pe atunci mi s-a parut cea mai buna drama dupa Forest Gump, intre timp am uitat ca exista acest film si ma simt putin vinovat.