| nyko06 a întrebat:

Buna ati vazut filmul Quo Vadis? Ce impresie va facut?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca erai in arena cu leii ti-ar mai fi placut asa tare?

4 răspunsuri:
| Caaty a răspuns:

Mi-a placut mult.L-am vazut pentru prima oara cand eram destul de mica si m-a impresionat foarte tare.

| nyko06 explică (pentru Caaty):

Da e lipsit de suflet, e foarte crud, a fost acum seara pe national tv, nu-mi pot imagina cum au putut face asa ceva si sa se mai si uite sa se bucure si sa sarbatoreasca defiecare data cand faceau cruzimile alea.

| Caaty a răspuns (pentru darrio2007):

Nu am spus ca mi-a placut scena din arena cu leii.Chiar este una dura.Sunt alte lucruri care m-au impresionat.Filmul abordeaza multe teme cum ar fi credinta, puterea de a ierta, iubirea...

| darrio2007 a răspuns (pentru Caaty):

Ok.Posibil sa ai dreptate.

| darrio2007 a răspuns (pentru Caaty):

Daca erai in arena cu leii ti-ar mai fi placut asa tare?