| ellixa a întrebat:

Hello! Anul trecut, în prima perioadă a anului, nu mai știu exact când, se difuza pe EuforiaTV un serial. Era vorba despre două surori care au fost despărțite când erau mici, și nu au știut nimic una de cealaltă. Știu că pe una o chema Giselle sau ceva asemănător. Ele, ambele, aveau pasiune pentru modă, pentru crearea de îmbrăcăminte, și până la urmă s-au întâlnit și aveau rivalitate între ele. Îmi amintesc că au făcut ceva concurs de modă, și la rochia finală, aveau ambele rochia mamei lor, și s-au acuzat reciproc de spionaj. Mai multe detalii nu îmi amintesc.

4 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Baby-faced Beauty?
serialul este cumva coreean?

| ellixa explică (pentru SHINeeTaemin):

Hello! Nu e coreean. E filipinez. Era vorba de serialul Rivalele. Mi-am amintit până la urmă. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasarea Spin?!