| dana2327 a întrebat:

Hei! Mi-am amintit recent ca era pe Euforia Tv pe vremea când se mai numea asa canalul un serial coreean cred, despre doua surori care sunt separare. Una dintre ele ajunge șefa la o casa de moda. Ambele sunt îndrăgostite de același bărbat fără sa știe. Întrebare este dacă își amintește cineva numele

2 răspunsuri:
| Jany123Jane a răspuns:

Poti cauta pe google Program euforia tv si o sa iti apara toate serialele coreene difuzate de program.

| dana2327 explică (pentru Jany123Jane):

Am făcut asta înainte sa întreb aici, da' mersi!