| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Care e ratingul (restrictia de varsta) pentru filmul The conjuring? big grin

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

NU Are restrictie, insa cred ca macar interzis sub 12 ani sa fie, pe cei mici ii va speria destul.

| FaithGaga a răspuns:

Este "interzis sub 18 ani", dar daca te duci la cinema cred ca te va lasa sa intri happy

| DanielW a răspuns:

@myhay: Intrebarea este corecta. Rating-ul unui film nu inseamna neaparat audienta.

Filmul are rating-ul R (Restricted), adica copiii sub 17 ani pot sa il urmareasca doar cu acordul parintilor.

| hefe a răspuns:

Dupa parerea mea raitingul este altceva decat restricita de varsta...raitingul e ceva gen cat de urmarit este filmul, cate vizionari mai exact.Restrictia de varsta este sub cati ani nu ai voie sa te uiti la film...12.15.18

| DedeMnY a răspuns:

Buna! Nu e nici o restrictie!