| Ninişor a întrebat:

Hello there!
Caut un film de foarte multa vreme și nu dau de el, chestia e ca l am văzut de vreo 3 ori la TV pe ProTV când eram mai mica și acum ceva timp m-am gândit sa îl caut dând detalii dar nu am găsit nimic și ma gândeam ca poate ma ajutați voi

2 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Nu ai de gand sa ne dai si noua detalii despre film Ninișor? laughing... daca vrei sa te si ajutam sa iti aduci aminte ce film era.

| Ninişor explică (pentru TheRealFantasy):

Știi..chiar scrisesem detaliile în întrebare dar se pare ca nu ma lasă să scriu roman