| anonim_4396 a întrebat:

Hello there! Pentru fanii Star Wars de aici: vouă vă plac prequel-urile? Eu zic că prequel-urile și seria originala sunt cele mai bune, până ce Disney a schimbat tot..nu zic că 7 și 8 nu-s faine, doar că e totul atât de schimbat, îmi plăcea când erau toți tineri, mai ales Anakin și Padme, și apoi Luke, Leia și Han. Și încă ceva. De ce toată lumea zice că SW e pentru copii?! Eu nu as zice așa, nu știu, sincer nu cred că un copil poate înțelege mare lucru din filme. Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Stii cum se zice, old but gold. Filmele noi sunt ok, dar nu poti sa spui ca sunt mai bune ca celelalte. Cei care zic ca Star Wars e de copii sunt oamenii astia de nici macar nu s-au uitat la film. Si da, ai dreptate, nu intelegi prea multe din film cand esti copil. Dar na, ce sa le faci?

1 răspuns:
| Nad_Dan_1996 a răspuns:

Dupa parerea mea, Star Wars este inca un lucra care pasioneaza oameni. Mai ales populatia intre 6-14 ani, deoarece filmele avand si bazanduse pe aventura si actiune mai ales SF=science fiction atragand si populatia mai mare un copil nu poate intelege filmele, doar i face sa fie uimiti/uimite de fazele si lucrurile petrecute in el. Jucarile seturile si toate lucrurile aceste fac oameni sa le colectioneze mai ales din acauza filmelor foarte populare copii facand aproape cele mai multe vanzari pentru ele